Wyniki publikowane będą na bieżąco podczas zawodów.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 60 kg
1. Paweł Tylek – POP/OP Opole
2. Szymon Śmiegel – UMK/Toruń
3. Wiktor Barczyk – PŚG/PŚ Gliwice
3. Jakub Kubicki – PPO/PP Poznań

 

 

KATEGORIA – 66 kg
1. Patryk Łoziak – AKA/AWF Katowice
3. Jakub Biedczycki – AWG/AWFiS Gdańsk
3. Jan Jesionek – POP/OP Opole
3. Przemysław Litwin – PWR/PWr Wrocław

KATEGORIA – 73 kg
1. Mateusz Garbacz – WSG Bydgoszcz
2. Adam Stodolski – PUSS Piła
3. Patryk Kastner – AWR/AWF Wrocław
3. Dominik Król – AKA/AWF Katowice

KATEGORIA – 81 kg
1. Jakub Pankowski – POP/PO Opole
2. Mateusz Salisz – AKA/AWF Katowice
3. Kacper Widuch – PSG/PS Gliwice
3. Łukasz Popek – UWA/UW Warszawa

KATEGORIA – 90 kg
1. Tomasz Szczepaniak – POP/PO Opole
2. Łukasz Zajączkowski – AWA/AWF Warszawa
3. Tomasz Drzewiecki – PUSS w Pile
3. Cezary Kotwicki – PWR/PWr Wrocław

KATEGORIA – 100 kg
1. Oleksii Lysenko – AWF Warszawa
2. Nikodem Kubiak – PP Poznań
3. Przemysław Szuta – AWG/AWFiS Gdańsk
3. Mateusz Resztak – UŁ Łódź

KATEGORIA + 100 kg
1. Mariusz Krueger – AWA/AWF Warszawa
2. Dominik Majowski – AWG/AWFiS Gdańask
3. Wiktor Tworzydło – PWA/PW Warszawa
3. Bartosz Szafran – PŁ Łódź

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Kobiet

KATEGORIA – 48 kg
1. Paulina Szlachta – AWR/AWF Wrocław
2. Nikola Szlachta – AWR/AWF Wrocław
3. Anna Kotulska – UMCS Lublin
3. Maria Tobolewska – PGD/PG Gdańsk

KATEGORIA – 52 kg
1. Katarzyna Wiszniewska – PUSS w Pile
2. Maryla Kostyra – PBI/PB BIałystok
3. Alicja Myśliwiec – PWR Wrocław
3. Joanna Nocula – URZ/URz Rzeszów

KATEGORIA – 57 kg
1. Marta Kuraś – AKR/AWF Kraków
2. Aleksandra Kaleta – AKR/AWF Kraków
3. Katarzyna Śmietana – AWR/AWF Wrocław
3. Patrycja Skupień – UŁO/UŁ Łódź

KATEGORIA – 63 kg
1. Agata Szafran – UAM Poznań
2. Aleksandra Sokołowska – PWA/PW Warszawa
3. Katarzyna Korolczuk – PBI/PB Białystok
3. Julia Gawron – SUM Katowice

KATEGORIA – 70 kg
1. Karolina Miller – AWG/AWFiS Gdańsk
2. Magdalena Jarkowska – UŁÓ/UŁ Łódź
3. Alicja Dudek – AMW Gdynia
3. Anna Kaleta AKR/AWF Kraków


KATEGORIA – 78 kg
1. Julia Jaśkiewicz – AWG/AWFiS Gdańsk
2. Justyna Śliwa – AWA/AWF Warszawa
3. Weronika Matlakowska – WSZ Gdańsk
3. Julia Gut – UM Łódź

KATEGORIA + 78 kg
1. Kinga Wolszczak – AWR/AWF Wrocław
2. Sandra Lickun – UWA/UW Warszawa
3. Wiktoria Lis – AKA/AWF Katowice
3. Paula Kułaga – PUSS w Pile

KLASYFIKACJA W TYPIE Uczelni technicznych – MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 66 KG
1. Jan Jesionek – PO
1. Przemysław Litwin – PWr.
2. Michał Soja – PG

 

KATEGORIA – 73 KG
1. Szymon Kwiatkowski – PWr.
1. Michał Kotlewski – PWarsz.
2. Wojciech Kiersnowski – PŚ

 

KATEGORIA – 81 kg
1. Jakub Pankowski – PO
2. Kacper Widuch – PŚ
3. Antoni Seroczyński – PWar.
3. Paweł Kapusta – PG

KATEGORIA – 90 kg
1. Tomasz Szczepaniak – PO
2. Cezary Kotwicki – PWr.
3. Łukasz Lenkiewicz – PWr.

KATEGORIA + 100 kg
1. Wiktor Tworzywo – PW
1. Bartosz Szafran – PŁ
2. Michał Karkotka – PW
3. Szymon Michoń – AGH

KLASYFIKACJA W TYPIE uniwersytetów – MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 73 KG
1. Kacper Kuzara – UWarsz.

KATEGORIA – 81 KG
1. Łukasz Popek – UWarsz.
2. Oskar Burzyk – UŚ
3. Jakub Wilk – UG
3. Michał Czarnota – URz
3. Hubert Modrzejewski – UMCS

KLASYFIKACJA W TYPIE AWF – MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 73 KG
1. Patryk Kastner – AWF Wrocław
1. Dominik Król – AWF Katowice
2. Igor Matusiak – AWF Warszawa
2. Konrad Szatkowski – AWF Wrocław
3. Leon Bednarek – AWF Warszawa
3. Bartłomiej Wiewiórka – AWF Warszawa

KLASYFIKACJA GENERALNA 

W TYPIE AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
1. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

W TYPIE UNIWERSYTETÓW
1. Uniwersytet Warszawski
2. Uniwersytet Łódzki
3. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

W TYPIE UCZELNI TECHNICZNYCH
1. Politechnika Opolska
2. Politechnika Warszawska
3. Politechnika Wrocławska

GENERALNA
1. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
4. Politechnika Opolska
5. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
6. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
7. Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile
8. Uniwersytet Warszawski
9. Uniwersytet Łódzki
10. Politechnika Warszawska
11. Politechnika Wrocławska
12. Politechnika Gdańska
13. Uniwersytet Medyczny w Łodzi
14. Politechnika Śląska w Gliwicach
15. Politechnika Białostocka
16. Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
17. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
18. Uniwersytet Śląski w Katowicach
19. Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
20. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
21. Politechnika Łódzka
22. Warszawski Uniwersytet Medyczny
23. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
24. Uniwersytet Gdański