Wyniki publikowane będą na bieżąco podczas zawodów.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 60 kg
1. Paweł Tylek – PO Opole
2. Wiktor Barczyk – PŚ Gliwice

KATEGORIA – 66 kg
1. Sławomir Skocz – AWF Kraków
2. Jan Jesionek – PO Opole
3. Vladislav Bashchuk – WSB Poznań
3. Michał Lehwark – PW Warszawa
5. Michał Soja – PG Gdańska
5. Rafał Kulisiewicz – UP Lublin

KATEGORIA – 73 kg
1. Ksawery Morka – AWF Warszawa
2. Adam Stodolski – PUSS w Pile
3. Michał Kotlewski – PW Warszawa
3. Igor Matusiak – AWF Warszawa
5. Stefan Tukaj – UG Gdańsk
5. Rafał Terlecki – PB Białystok
7. Hubert Modrzewski – UMCS Lublin
7. Kacper Kuzar – UW Warszawa

KATEGORIA – 81 kg
1. Jakub Pankowski – PO Opole
2. Bartosz Ponichtera – UŁ Łódź
3. Kyrylo Veselovskyi – AWF Warszawa
3. Kacper Widuch – PŚ Gliwice
5. Konrad Jewtuch – PP Poznań
5. Michał Gęsikowski – Po Opole
7. Piotr Strzelec – AWF Warszawa
7. Oskar Burzyk – UŚ Katowice

KATEGORIA – 90 kg
1. Tomasz Drzewiecki – PUSS w Pile
2. Eryk Ryciak – UW Warszawa
3. Michał Karkotka – PW Warszawa 
3.  Łukasz Zajączkowski – AWF Warszawa
5. Łukasz Popek – PW Warszawa
5. Dawid Biel – AGH Kraków
7. Michał Emche – AMo Szczecin
7. Paweł Kapusta – PG Gdańsk 

KATEGORIA – 100 kg
1. Oleksii Lysenko – AWF Warszawa
2. Mateusz Resztak – UW Łódź
3. Michał Łopata – UW Warszawa
3. Bartosz Lusztak – PW Warszawa

KATEGORIA + 100 kg
1. Artur Pujszo – WSG Bydgoszcz
2. Wiktor Tworzydło – PW Warszawa
3. Wiktor Mazurczak – PŚ Kielce
3. Bartosz Szaran – PŁ Łódź

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Kobiet

KATEGORIA – 48 kg
1. Anna Olejnik – UAM Poznań
2. Maria Tobolewska – PG Gdańsk
3. Agata NIziurska – UŚ – Katowice
4. Ewelina Rosiak – PŁ Łódź
5. Adraianna Rosiak – PŁ Łódź

KATEGORIA – 52 kg
1. Aleksandra Kaleta – AWF Kraków
2. Patrycja Skupień – UŁ Łódź
3. Joanna Nocula – URz Rzeszów
4. Ewelina Biernacka – UMCS Lublin
5. Ewelina Grubska – PŚ Gliwice

KATEGORIA – 57 kg
1. Marta Gęsikowska – PO Opole
2. Joanna Ropińska – AWF Warszawa
3. Agnieszka Ukuś – PŚ Gliwice
4. Emanuela Mickiewicz – UAM Poznań

KATEGORIA – 63 kg
1. Agata Szafran – UAM Poznań
2. Katarzyna Kasza – PW Warszawa
3. Anna Jagiełło – UŁ Łódź
3. Katarzyna Korolczuk – PB Białystok
5. Wiktoria Król – AWF Kraków
5. Zuzanna Wójcik – UM Łódź
7. Anita Krawczyk – 

KATEGORIA – 70 kg
1. Wiktoria Marciniak – UŚ Katowice
2. Anna Kaleta – AWF – Kraków
3. Klaudia Głaska – AWF Warszawa 
3. Felicja Gajdowska – UŚ Gdańsk

KATEGORIA – 78 kg
1. Justyna Śliwa – AWF Warszawa
2. Magdalena Jarkowska – UŁ Łódź
3. Emilia Gzowska – PŁ Łódź
4. Dominika Mielczarek – PŁ Łódź

KATEGORIA + 78 kg
1. Paula Kułaga – PUSS w Pile
2. Katarzyna Furmanek – PG  Gdańsk
3. Kaja Orzechowska – PŚ Gliwice
3. Justyna Gołąb – UŚ Katowice

KLASYFIKACJA W TYPIE Uczelni technicznych – MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 73 KG

  1. Michał Kotlewski – PW Warszawa
  2. Rafał Terlecki – PB Białystok
  3. Jan Majewski – PP Poznań

KATEGORIA – 81 kg

  1. Jakub Pankowski – PO Opole
  2. Kacper Widuch – PŚ Gliwice
  3. Konrad Jewtuch – PP Poznań

KATEGORIA – 90 kg

  1. Michał Karkotka – PW Warszawa
  2. Łukasz Popek – PW Warszawa
  3. Dawid Biel – AGH Kraków

KLASYFIKACJA W TYPIE uniwersytetów – MĘŻCZYZN

KATEGORIA – 66 KG

1. Szymon Skoczylas – US Katowice
1. Maksym Hrudnenko – UMCS Lublin
1. Damian Oleksiak – UMCS Lublin
2. Damian Dembski – UZ Zielona Góra
2. Jakub Wróbel – UMCS Lublin
3. Jakub Potulski – UG Gdańsk

KLASYFIKACJA GENERALNA

DRUŻYNOWA
1. AWF Warszawa
2. PW Warszawa
3. PO Opole


W TYPIE UNIWERSYTETÓW
1. UŁ Łódź
2. UŚ Katwice
3. UAM Poznań


W TYPIE UCZELNI TECHNICZNYCH
1. PW Warszawa
2. PO Opole
3. PG Gdańsk